Deweloper

Firma PHU SPUREK – godny zaufania i solidny Partner w biznesie!

Jesteśmy firmą świadczącą usługi budowlane na polskim rynku nieprzerwanie od 1993 roku.

Prowadzimy budowy inwestycji „pod klucz” począwszy od pomocy przy projektowaniu obiektu, jego wykonawstwie i nadzorze budowlanym, aż po odbiór końcowy przedsięwzięcia. Stosujemy przy tym różnorodne, nowoczesne i sprawdzone na rynku atestowane materiały i technologie budowlane.

Specjalizujemy się w wykonywaniu rozbiórek wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych. W okresie swojej działalności zdobyliśmy doświadczenie wykonując wiele skomplikowanych wyburzeń. Prowadzimy także prace ziemne każdego rodzaju oraz przygotowanie terenu pod nowe inwestycje.

Przeprowadzamy najbardziej skomplikowane remonty kapitalne obiektów, wykorzystując przy tym profesjonalny sprzęt i wiedzę doświadczonych pracowników, co gwarantuje najwyższą jakość i terminowość wykonania.

Przez okres 30 lat zrealizowaliśmy wiele inwestycji o charakterze infrastrukturalnym (prace drogowe), użyteczności publicznej (parki, parkingi), komercyjnych (prace przy budowie centrów handlowych i budynków biurowych) oraz mieszkaniowych.

Budownictwo mieszkaniowe.
Budujemy dla Ciebie!

Od projektu do wykonawstwa. Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji mieszkaniowych dbając o każdy aspekt poszczególnych etapów przedsięwzięcia i samej budowy. Dobrze zaprojektowane funkcjonalne mieszkania, solidne materiały, ekologiczne rozwiązania, estetyka wykonania, dbałość o szczegóły to podstawa naszej pracy. Towarzyszymy Klientowi od pierwszego spotkania i podjętej decyzji o zakupie, aż do najważniejszego momentu czyli przekazania kluczy do mieszkania. Wspieramy go również po odbiorze mieszkania służąc wiedzą i pomocą.

Bo liczy się człowiek. Bo liczysz się Ty!

Nasze najważniejsze realizacje mieszkaniowe:

Budynek wielorodzinny z garażem podziemnym przy ul. Langiewicza w Kielcach,

PUM 1.899 m 2

Budynek wielorodzinny przy ul. Kryształowej w Kielcach,

PUM 1.209 m 2

Budynek usługowo – handlowy przy ul. Bodzentyńskiej 10 w Kielcach,

PUM 4.500 m2