Inwestycja Inwestycja

Idealny balans pomiędzy naturą a wygodami życia w mieście

Osiedle przy Parku to coś więcej niż budynek mieszkalny jakich wiele w Kielcach. 5 połączonych ze sobą segmentów,  trzy i sześcio kondygnacyjnych, z dwiema podziemnymi halami garażowymi i windami, daje możliwość znalezienia najlepszego do zamieszkania miejsca.

Całe Osiedle skierowane jest na Park od strony południowej, z jednoczesnym przepięknym widokiem na Wzgórze Karczówka. Rozciągający się na wschód i zachód teren Parku, gwarantuje widok na niego i panoramę miasta z każdego mieszkania i przylegających do nich dużych balkonów i tarasów. To także gwarancja, że w najbliższej okolicy nie powstanie nic co mogłoby te widoki zasłonić.

Na powierzchniach od 30 do ponad 100 metrów kwadratowych zaprojektowano od 1 do 5 pokoi, przeznaczonych zarówno dla singli jak i rodzin z dziećmi.

Architektura Osiedla przy Parku opiera się na loftowym, przejrzystym, geometrycznym podziale. Budynki będą miały jasną elewację z elementami wzorowanymi na cegle, przełamaną grafitowymi detalami i stolarką okienną w takim samym kolorze. Zróżnicowanie wysokości poszczególnych budynków otworzy przestrzeń Osiedla na naturalną przestrzeń Parku.

Funkcjonalne i ustawne
mieszkania

Przestronne i słoneczne, z balkonami, tarasami i ogródkami na parterze, co pozwoli przyszłym
mieszkańcom na korzystanie przytulnej i jednocześnie prywatnej przestrzeni. Dodatkowym atutem inwestycji jest zdecydowanie większa niż w przypadku konkurencji
wysokość pomieszczeń - parter 3,36m i 2,90m na pozostałych kondygnacjach.

Ekologiczne rozwiązania

chronimy środowisko i obniżamy koszty eksploatacji stosując panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED

Bliskość natury i rekreacyjna okolica
Funkcjonalnie zaprojektowane instalacje i urządzenia
Ogólnodostępny parking
Nowoczesna architektura i dbałość o każdy detal
Bliskość do głównych dróg wylotowych z miasta
Dwukondygnacyjny przestronny podziemny parking z niezależnymi wjazdami
Rowerownia/miejsce do przechowywania rowerów w hali garażowej

Lokalizacja i otoczenie